SEŽANA | 12.12.2017 |

Partizanska 117, SI 6210 Sežana
info@smucarskiklubsezana.si

OBVESTILO
Vnos podatkov pričnite z vnosom EMŠO številke. V kolikor ste nam osebne podatke zaupali že v pretekli sezoni,
se vam bodo po vnosu EMŠO številke, ostala polja samodejno izpolnila s podatki iz prejšnje sezone.
Prosimo vas, preverite osebne podatke ter morebitne spremembe vnesite v ustrezno polje.

* Ime:
* Priimek:
* Status:
* Spol:
* Ulica:
* Kraj:
* Poštna številka:
Telefon doma:
* Telefon gsm:

V okviru družinske prijave želim, da postanejo člani SkSežana tudi:

Telefon gsm:

če nam želite še kaj sporočiti, napišite tukaj:

* Strinjam se s pristopno izjavo in želim postati član/članica Smučarskega kluba Sežana. Uporabo podatkov dovoljujem v skladu z Zakonom o varstvu osebnih podatkov za potrebe klubske evidence. Poznano mi je, da je pogoj za članstvo v klubu plačana članarina za tekočo smučarsko sezono v skladu s statutom SkS.
Varnostna koda
  * Prepišite zgornjo varnostno kodo v polje!

Navodila: Izpolnite polja in kliknite na gumb "Oddaj pristopno izjavo". Polja v obrazcu označena z * so obvezna! Oddaja pristopne izjave če ne pomeni urejenega članstva. članstvo v klubu je pogojeno s plačilom članarine. Po uspešno oddani pristopni izjavi, boste na vaš e-mail naslov prejeli navodila za plačilo članarine.

članarina:
članarina kluba SkS za smučarsko sezono 2017/2018 znaša 8.00€ za mladino do 18 let, dijake in študente, ter 13.00€ za odrasle. V klub se lahko včlanite med uradnimi urami na sedežu kluba ali na naših izletih.

PDF tiskana prijavnica:
Imate raje klasično tiskano prijavnico? Kliknite na levo sliko in v novem oknu se vam bo odprla PDF pristopna prijavnica. Prijavnico natisnite, jo izpolnite ter pošljite na naš naslov SMUČARSKI KLUB SEŽANA, Partizanska 117, SI-6210 Sežana ali pa jo prinesite osebno.

040 821 790 | info@smucarskiklubsezana.si | našo stran je obiskalo 73 obiskovalcev