SEŽANA | 12.12.2017 |

Smučarski klub Sežana
Partizanska 117, SI 6210 Sežana
sola@smucarskiklubsezana.si

Izjava o vpisu otroka v celoletno šolo smučanja pri smučarskem klubu Sežana v sezoni 2017/2018
PODPISANI-A ŽELIM VPISATI svojega otroka-e v celoletno šolo smučanja in hkrati dovoljujem udeležbo otroka na sobotnih izletih SkSežana v spremstvu učitelja SkSežana.

Prijavijo se lahko le člani Smučarskega kluba Sežana!
V kolikor še nimate poravnane članarine za sezono 2017/2018, izpolnite Pristopno izjavo.

* Ime:
* Priimek:
* Rojstvo:
* Spol:
Evidenčna št. člana:
* Ulica:

* Kraj:
Telefon doma:
* Telefon gsm:

V celoletno šolo smučanja želim vpisati otroka-e:

Ime in priimek:
Rojstvo:
Spol:
Šola:
Telefon gsm:
Ev. št. člana:

Če nam želite še kaj sporočiti, napišite tukaj:

* Strinjam se s pogoji vpisa otroka v celoletno šolo smučanja ali deskanja pri smučarskem klubu Sežana. Uporabo podatkov dovoljujem v skladu z Zakonom o varstvu osebnih podatkov za potrebe klubske evidence. Poznano mi je, da je pogoj za obisk celoletne šole članstvo otrok-a v klubu in poravnane vse obveznosti do kluba. Šolnino bom poravnal Smučarskemu klubu Sežana v skladu z objavljenimi pogoji na TRR: 10100-0035915118 (Banka Koper).
Varnostna koda
  * Prepišite zgornjo varnostno kodo v polje!

Navodila: Izpolnite polja in kliknite na gumb »Oddaj vpis«. Polja v obrazcu označena z * so obvezna! Prijavnica za celoletno smučarsko šolo stopi v veljavo s plačilom akontacije in urejenim članstvom za tekočo sezono.

PDF tiskana prijavnica:
Imate raje klasično tiskano prijavnico? Kliknite na levo sliko in v novem oknu se vam bo odprla PDF prijavnica. Prijavnico natisnite, jo izpolnite ter pošljite na naš naslov Smučarski klub Sežana, Partizanska 117, SI-6210 Sežana ali pa jo prinesite osebno.

040 821 790 | info@smucarskiklubsezana.si | našo stran je obiskalo 79 obiskovalcev