SEŽANA | 20.10.2017 |

CELOLETNA ŠOLA SMUČANJA

s kondicijsko pripravo in nepozabnimi dnevi na snegu

PRVI VPIS

PIKNIK IN PRVI VPIS V ŠOLO SMUČANJA

SOBOTA 7. OKTOBER

Vabimo vas, da se udeležite piknika, kjer boste lahko izvedeli vse o naši šoli smučanja in deskanja.
NE ZAMUDITE
Informativni sestanek in vpis v celoletno šolo smučanja in deskanja bomo imeli
na sejmu rabljene smučarske opreme

18.11.2017 v stari telovadnici

Vabimo vas, da se udeležite sestanka, kjer boste lahko izvedeli vse o naši šoli smučanja in deskanja.

Pove�aj sliko!Tudi v letošnji smučarski sezoni organiziramo celoletno šolo smučanja in deskanja. V šoli bomo izvedli cca. 3 dni kondicijskih treningov in več kot 15 nepozabnih smučarskih dni na snegu. Vse te dni, bomo imeli organizirano šolo smučanja, sami pa se boste lahko odločili ali se udeležite šole le 6 krat, kar bo najmanjše možno število dni šole, ali pa kar vse dni. Celoletna šola je namenjena otrokom in mladini od 5 do 18 let in bo razdeljena v več skupin. če želite, da bi se vaši otroci naučili boljše smučati oziroma deskati, obenem pa si nabrali kondicije in vikende na snegu preživeli v družbi najboljših učiteljev smučanja in deskanja, nam jih lahko brezskrbno zaupate..

Pove�aj sliko!Naši učitelji smučanja in deskanja bodo skrbeli za vaše otroke na suhih treningih pred sezono in na vseh enodnevnih izletih. šola smučanja bo zajemala več enodnevnih sobotnih izletov na bližnja smučišča v skladu s programom kluba in kondicijske treninge pred začetkom sezone v stari telovadnici v Sežani. Z udeleženci bomo obiskovali predvsem smučišča v bližnji Italiji (Piancavallo, Zoncolan). Prilagajali se bomo snežnim razmeram. če se boste za to odločili nam boste otroka pripeljali ob 7h zjutraj na avtobusno postajo, kjer ga bomo prevzeli za cel dan. Predvidoma se bomo iz izletov vračali okrog 20h zvečer.

Udeležence bomo naučili osnov smučanja oziroma deskanja, moderne carving tehnike in elementov tekmovalne šole. Zaradi lažjega učenja, priporočamo nakup sodobne carving opreme, med katero je obvezna zaščitna čelada.
Ob prestopu meje morajo imeti otroci s seboj ustrezen osebni dokument.
Priporočljivo je, da imajo otroci s seboj tudi potrjeno zdravstveno kartico, ter ustrezno potrdilo ZZZS za tujino.

NE PREZRITE
Velika novica za zimsko sezono 2017/18: na vseh Promotur – jevih smučiščih otroci letnik 2008 in mlajši smučajo zastonj .

Cena šole:

Učenje v skupini, za enega otroka na družino: 230 € (cena zajema prevoz , spremstvo in učenje v skupini za 6 izletov)
Učenje v skupini, za dva otroka na družino: 430 € (cena zajema prevoz , spremstvo in učenje v skupini za 6 izletov)
Vsak nadaljni dan v skupini : doplačilo 40€ na dan (minimalno število prijavljenih je 3)
Vsak dodaten dan za dva otroka na družino: 60 € na dan za oba
Individualno učenje: doplačilo 70 € na dan
Individualno učenje za dva otroka na družino: doplačilo 90 € na dan Smučarske karte plačujejo otroci sproti.
  • V ceno je vključen prevoz, celodnevno varstvo, šola smučanja ter kondicijski treningi.
  • V primeru odsotnosti otroka, vam denarja ne vračamo, temveč omogočimo brezplačen prevoz na katerikoli drugi enodnevni izlet smučarskega kluba.
  • Šolnino lahko plačate v več obrokih. Ob prijavi je potrebno plačilo 1/2 cene na udeleženca, ostanek pa z zamikom 30 dni, vendar najkasneje do 22.12.2017.
  • Za otroke, pri katerih je potrebno individualno učenje, je obvezno doplačilo.

040 821 790 | info@smucarskiklubsezana.si | našo stran je obiskalo 21188 obiskovalcev